להלן פרטי העלויות וזמני האספקה:

הנהלת האתר תפעל כמיטב יכולתה כדי לספק את המוצרים במהירות המרבית. אנחנו מתחייבים ל- 7 ימי עסקים אך משתדלים אפילו לפני. לאזורים שונים בארץ ימי חלוקה שונים והלקוח יכול להתעדכן בהם בבירור טלפוני לחברה בימי העבודה. הנהלת האתר רשאית לשנות יום זה לפי ראות עיניה. ימי החלוקה אינם כוללים ימי שישי ושבת, חגים, ימי שבתון ומועדי ישראל.

רשימת היישובים שאנו מגיעים אליהם נמצאת בעמוד עגלת הקניות. במידה ואיננו מגיעים ליישוב שלך ניתן לפנות אלינו לבירורים.

עלויות המשלוחים: 

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשלוח במועד מאוחר יותר במידה ולא קיבלה אישור להשלמת העסקה מחברת האשראי או אם נקבה בזמן משלוח אחר בהזמנה עצמה.

המוצרים יסופקו באמצעות שליחים/חברת משלוחים מטעם הנהלת האתר, בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים, אזורי החלוקה ובתאום מראש עם הנמען. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח עד לכתובת למשלוח מכל סיבה שהיא, אנו נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים, או לבטל את ההזמנה לשק”ד החברה.

מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי. 

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, חוסר כח אדם, נגיפים, שיבושים בתנועה או בשרשרת האספקה בישראל ובעולם, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני ו/או מסיבות של כוח עליון.

חם מהתנור ישירות אל תא המייל שלך:
מוצרים חדשים, קופונים, אירועים וכל מה שכדאי לדעת

    בהקלקה על הכפתור הינך מסכימ/ה לקבל תוכן שיווקי
    דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

    תפריט נגישות

    הצהרת נגישות